На початку засідання виконавчого комітету Ізмаїльської міськради, 17 квітня, міський голова Андрій Абрамченко поділився враженнями про Генасамблею Балканської і Чорноморської комісії в рамках конференції периферійних приморських регіонів Європи, яка відбулася в м Тулче (Румунія).

Мер пояснив, якщо проект вдасться реалізувати - а щодо цього є всі підстави - для експлуатації пасажирських катерів буде створено спеціалізоване комунальне підприємство, яке буде прибутковим і ефективним у своїй роботі.

Також міський голова Андрій Абрамченко зупинився на такому напрямку як «туризм вихідного дня», тобто можливості організації поїздок ізмаїльчан в м Тулча і прийому тулчінцев в нашому місті.

Туристи зацікавлені, в тому щоб не закінчувати свій тур в дельті Дунаю, а продовжити його в Ізмаїлі і далі в Одесі.

Тулча вже давно є місцем проведення представницьких міжнародних семінарів, конференцій і нарад.  Для цього в місті за кошти Європейського Союзу побудована вся необхідна інфраструктура.

КЗК: Мер також повідомив, що на засіданні Генасамблеї обговорювалися можливості так званого «медичного туризму», тобто поїздок з лікувальною метою.  І цей напрямок, за його словами, також має гарну перспективу.

За останні роки зріс «внутрішній туризм», коли в місто Ізмаїл приїжджають жителі України.

Безумовно від цього виграють ізмаільчане.  У місті за багато років припинилося відтік населення і навіть зафіксований приріст, що було відзначено на сесії міськради.