Протягом двох днів в Ізмаїльському центрі дозвілля «Портовик» проходив VIIІ Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Юнона».

Організатор турніру - громадська організація «Юнона» за підтримки відділу фізичної культури і спорту, ІДЮСШ і міської федерації художньої гімнастики.

 Цього року в змаганнях взяли участь 12 команд - з Одеси, Вінниці, Миколаєва та Херсона.  Ізмаїл на змаганнях представляли дві команди - Ізмаїльської ДЮСШ та ДЮСШ Ізмаїльського управління водного господарства.

 На закритті спортивного свята були присутні заступник міського голови Сергій Баткілін, директор Ізмаїльської ДЮСШ Олена Руденко, президент дитячої міськрайонної громадської організації «Юнона» Володимир Соколов та інші офіційні особи.

Художня гімнастика - дуже красивий вид спорту.  Але за цією красою стоїть величезна праця з самого раннього віку.

240 юних гімнасток змагалися за право називатися переможцями цього престижного чемпіонату.  І ось прийшов час підвести підсумки.

 Учасники змагань були поділені за віковими категоріями.  В перший день виступили малятка.  Найсильнішими виявилися ізмаїльські гімнастки - Аріна Швець, Меланія Міхєєва, Ангеліна Тирон, Єлизавета Леонова, Олександра Бойчук та інші.

 Програма другого дня змагань передбачала виступ гімнасток старших вікових категорій, а також парад учасників та нагородження.

 Як завжди успішно виступили ізмаільчанкі.  Ірина Ткаченко, Вікторія Гранич, Валерія Мудраченко, Діана Бушуєва, Дар'я Кананихіна, Олександра Константинова, Галина Проданова, Анастасія Арнаут отримали медалі та подарунки.

 Всеукраїнський турнір «Юнона» став справжнім святом спорту, краси, юності і весни.  Організатори запросили гостей взяти в ньому участь в 2020 році.