Протягом трьох днів в Ізмаїлі проходив Всеукраїнський семінар-тренінг «Джура-Прикордонник», в якому взяли участь волонтери з усієї України.

Захід організовано Міністерством молоді та спорту спільно з адміністрацією Державної прикордонної служби за підтримки Одеської обласної держадміністрації.

Мета тренінгу - підготовка громадських активістів, які будуть залучатися до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри в цьому році.

Протягом перших двох днів гості зустрічалися з представниками Міністерства молоді та спорту та Державної прикордонної служби, оглянули Навчальний центр морської охорони.

На третій день тренери-вихователі побували у відділі прикордонної служби «Болград».  Тут варти кордону провели для них екскурсію по відділу і показові заняття з «Основ прикордонного следопитства».

Потім групу відвезли на контрольно-пропускний пункт «Табаки», де вони побачили, як здійснюється контроль і огляд осіб, які перетинають кордон.

 «Джура - Прикордонник» пройде в Придунав'ї в другій половині червня цього року.  У ній візьмуть участь 500 юнаків та дівчат від 14 до 17 років з усіх прикордонних районів країни.

Організатори планують зробити цю гру системою, яка працює протягом року на основі взаємодії між школами і підрозділами охорони державного кордону.