В Ізмаїльській картинній галереї відкрилася традиційна весняна виставка «Благовіст». Це частина довгострокового проекту знайомства глядачів із творчістю сучасних художників українського Придунав'я.

У відкритті експозиції взяли участь благочинний церков Ізмаїльського округу, архімандрит Сергій, ізмаїльські художники, керівництво і постійні відвідувачі галереї.

52 роботи живопису, графіки та декоративно-прикладного мистецтва представили 26 художників півдня Бессарабії.

Кожна робота показує нерозривний зв'язок весни з відродженням природи і головними християнськими святами - Благовіщенням і Великоднем, налаштовує на стан неповторного душевного підйому.

Крім живопису і графіки звертають на себе увагу вишивки та крашанки, майстерно виконані членом Спілки художників Ізмаїла Тамарою Затинченко.

Співзвучна тематиці вернісажу була пісня про весну, виконана маленької ізмаїльській зірочкою Наденькой Шишман, дочкою відомого ізмаїльського художника Івана Шишмана.

Всі твори художників і майстрів нашого краю різні за мотивами, настрою і технікою виконання. Об'єднує їх любов до життя і захоплення красою природи українського Придунав'я.

Виставка працюватиме протягом місяця. У ізмаїльчан є чудова можливість познайомитися з творами, виконаними з любов'ю до Бога і до чудового весняного свята

«Благовест» в Измаиле.

«Благовест» в Измаиле.

«Благовест» в Измаиле.

«Благовест» в Измаиле.

Больше фото здесь: https://vk.com/album-83720425_262045873