Днями в Ізмаїлі на базі реперфузионного центру Дунайської обласної лікарні пройшла медична конференція з нагальних питань кардіології. 

У заході взяли участь відомі кардіологи з Одеської обласної клінічної лікарні і лікарі Ізмаїльського госпітального округу.

Кандидат медичних наук, завідувач відділення інтервенційної кардіології Одеської обласної клінічної лікарні Володимир Колесник розповів колегам про можливості реперфузійних центрів регіону у вирішенні проблем невідкладних кардіозахворювань.

Треба сказати, що відділення кардіохірургії Одеської обласної клінічної працює за трьома основними напрямками: малоінвазивна кардіологія, оперативні втручання при порушенні ритму і відкриті операції на серці.

Завідувач відділення Павло Киструга поділився досвідом виконання коронарного шунтування і показаннями до цієї операції.

Крім цього медики обговорили проблеми та перспективи розвитку Ізмаїльського госпітального округу, в який входять місто Ізмаїл, Ізмаїльський, Болградський, Ренійський, Татарбунарський, Кілійський райони і ОТГ Вилкове.

Для учасників конференції провели екскурсію по новому кардіологічному центру, де мешканці південних районів цілодобово отримують якісне та своєчасне лікування.