На засіданні, 22 березня, виконком Ізмаїльської міськради затвердив схему будівництва другої черги комплексу тимчасових споруд (ще чотири павільйони) для здійснення підприємницької діяльності в торговому дворику «Пилинка» на вулиці Шевченка.

Стало відомо, що подібні міні ринки з'являться на вул.  Клушина та в Фортеці, а на останній містобудівній раді було схвалено пропозицію по торговому комплексу, який підприємці будуватимуть в мікрорайоні Південний.

Також в мікрорайоні Південний продовжиться ремонт дорожнього покриття по вул Нахімова і під'їзних шляхів до гаражних кооперативів.

На численні прохання городян, виконком прийняв рішення про закінчення опалювального сезону 27 березня.  Багатоквартирні будинки в останні роки були утеплені, це дозволяє відключити опалення раніше і не платити зайві гроші.

Міська влада Ізмаїла схвалили схему благоустрою території між вулицями Шевченка і Краснодонської.  Тут передбачається звести дитячий ігровий майданчик і побудувати дорогу, яка зв'яже ці вулиці між собою.

Члени виконкому повністю схвалили прийняті на засіданні рішення.


Где купить качественные свинцово-кислотные аккумуляторы 12В от производителя?

Для чего нужны пломбы для опломбирования?

Плюсы наливной парфюмерии

Как правильно выбрать монтажную пену?

Как выбрать теннисную ракетку?