Днями в Ізмаїлі пройшов Другий відкритий забіг легкоатлетів на честь Шевченківських днів в Україні.  Ініціаторами спортивного заходу виступили Клуб любителів бігу «Суворовець», міський відділ фізичної культури і спорту та ДЮСШ.

Заступник міського голови Сергій Баткілін, і.  о.  начальника відділу фізкультури і спорту міськради Тетяна Морій і головний суддя змагань Володимир Бурлаков побажали спортсменам перемоги, гарного настрою і подальших успіхів у підкоренні нових дистанцій.

За звання кращого бігуна змагалися 76 спортсменів від семи до сімдесяти трьох років - саме стільки ветерану спорту Георгію Митеву.

 В цьому році дистанції підкорювали легкоатлети з Києва, Львова, Одеси, Бахмача і, звичайно, ізмаільчане.  Вперше в забігу взяли участь ізмаїльські нацгвардейци.

Спортсмени бігли 3, 6 і 15 кілометрів, за бажанням.  Першими стартували учасники забігу на 3 км - по алеї Дружби народів від Пам'ятника морякам-дунайцям до морвокзалу і назад.

 З результатом 12.51 першу золоту медаль легкоатлетичної «Дунайської весни - 2019» отримав вихованець тренера-викладача Ізмаїльської ДЮСШ Вікторії Марченко Андрій Єлізаров.  На першому місці серед дівчаток на цій же дистанції - Карина Веліксар.

В шестикілометрового забігу «золото» серед чоловіків - у одесита Євгена Цибіна, серед жінок - у ізмаільчанкі Софії Гармаш.  15-кілометровку першим підкорив Олег Цибін з Одеси, серед жінок - одеситка Валерія Качур.

 Переможці отримали медалі та кубки.  Організатори напоїли всіх учасників чаєм і відзначили, що весняні забіги в Ізмаїлі спортсменам сподобалися і вже точно стануть традиційними.