Ізмаїл продовжує сходити з лідируючих позицій в рейтингу за рівнем злочинності в Одеській області. За два роки він перейшов з другого місця на шосте. 

В ході 42-ї сесії міської ради Ізмаїла, керівник Ізмаїльського відділу поліції полковник поліції Роман Галкін виступив з доповіддю про стан охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю в місті Ізмаїлі за 2018 рік.

 Головний поліцейський Ізмаїла зазначив ще один важливий фактор, який сприяє зниженню злочинності - освітлення міських вулиць і внутрішньобудинкових територій, а також установка камер відеоспостереження.

Основними проблемами, на яких буде зосереджено увагу поліції в 2019 році, є крадіжки та наркозлочинність. За 2018 р. Ізмаїльським ВП викрито 88 злочинів пов’язаних з незаконним обігом наркотиків проти 85 за аналогічний період 2017 року.  

Роман Галкін підкреслив, що керівництво Ізмаїльського відділу поліції велику увагу приділяє навчанню і дозвіллю особового складу.

В ході обговорення доповіді міські депутати підняли питання про крадіжки на Ізмаїльському центральному ринку особами ромської національності.

Голова сесії - секретар міськради Сергій Чмига - поінформував, що вже отримано підтвердження від директора ринку Володимира Мігеля про встановлення камер на території ринку в березні поточного року.

Глава місцевої поліції підтвердив, що в 2018 році керівництву Ізмаїльського ринку було направлено лист, який було складено спільно з прокуратурою.

Заслухавши інформацію начальника Ізмаїльського відділу поліції ГУ НП України в Одеській області, полковника поліції Романа Галкіна, Ізмаїльська міська рада вирішила прийняти ії до відома.