Днями в Ізмаїлі в Обласному центрі національних культур пройшов щорічний етнічний фестиваль «Чарівний світ рідної мови», приурочений до Міжнародного Дня рідної мови.

Свято підготували співробітники Обласного центру національних культур, районного центру культури і спорту, а також художні керівники клубів сіл Ізмаїльського району.

У концертній програмі взяли участь кращі самодіяльні колективи, солісти та читці, яких об'єднала любов до своєї рідної мови і мови всієї країни - української.

У фестивалі виступили як досвідчені, так і зовсім юні артисти.  Важко перелічити всіх, адже концерт тривав більше трьох годин.  І, за словами організаторів, бажаючих взяти в ньому участь було набагато більше.

Зі сцени звучали пісні українською, російською, болгарською, молдовською, гагаузькою мовами.  Багатонаціональний колорит проявлявся і в костюмах, і в оформленні декорацій.

Запальні народні танці заводили глядачів в залі.  Вони підспівували і навіть пританцьовували.  Як і на всіх заходах в Центрі національних культур, весь вечір тут панувала тепла душевна атмосфера.

На закінчення величезного феєричного концерту присутніх привітав заступник голови райдержадміністрації Петро Хаджіков.