Днями в Ізмаїльській картинній галереї відкрилася персональна виставка члена Національної Спілки художників України та Ізмаїла Володимира Дудника, яку він підготував до свого 60-річного ювілею і назвав «Політ червоного орла».

Багато добрих слів на адресу Майстра прозвучало в цей вечір від заслужених художників України Олександра Кари, Івана Шишмана, керівників ІКГ Ірини Федорової та Емілії Євдокимової, ректора ІДГУ Ярослава Кічука, художників Івана Пастиря, Анатолія Гусакова та Михайла Пейкова.

Масштаб експозиції вражає.  У трьох великих залах музею розмістилися 126 робіт, серед яких - 16 живописних полотен його дружини - художниці Тетяни Соколової.

Художник розкриває свій творчий потенціал в символіко-філософських композиціях, в портретах і натюрмортах, але віддає перевагу пейзажу.

Така кількість різноманітних за мотивами і стилям пейзажів: річкових, садово-паркових, морських, міських, гірських - реалістичних, символічних, сюрреалістичних, абстрактних рідко побачиш у одного учасника.

Живописні твори Володимира Миколайовича знаходяться в зборах Ізмаїльської картинної галереї, в галереї сучасного мистецтва "AURUM" (м  Одеса), в виставковому залі "Уніон» (м.Одеса), в приватних колекціях Швеції, Румунії, Болгарії, Австрії, США, України, Росії, Німеччини.

Володимир Миколайович працював викладачем, а потім і директором Дитячої художньої школи, протягом 9 років очолював Спілку художників Ізмаїла.  Його учні стали відомими художниками: Микола Седнін, Іван Шишман, Сергій Ушаков, Катерина Дудник (дочка).

Його дружина Тетяна Соколова, філолог за освітою, стала писати картини, коли доля звела її з Володимиром, якого вважає своїм учителем.  Яскраві «квіткові» полотна - прикраса ювілейного вернісажу.

Володимир Дудник є ініціатором і організатором цікавих мистецьких проектів.  З 2011 року щорічно проводиться «АРТ БАТ ФЕСТ» - фестиваль, який об'єднує художників регіону та європейськіх стран.  Дев'ятий рік поспіль в музеї Придунав'я проходять виставки ізмаїльських художників із циклу «Пори року».

На відкритті виставки була проведена благодійна лотерея на підтримку Фонду допомоги особливим дітям.  Розігрувалися картини, календарі та буклети.  Зацікавив присутніх і аукціон полотен ювіляра.

Музичним супроводом вечора стали композиції, виконані талановитими Ізмаїльськими музикантами Вірою Нега і Олександром Поповим.

Виставка пробуде в галереї близько місяця.  Цінителі творчості Володимира Дудника зможуть не тільки помилуватися її різноманітністю, а й придбати вподобану картину.