11 лютого у Ізмаїльському музеї Придунав'я відбувся урок-реквием до Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні для студентів 2 курсу Технікуму електрифікації і механізації сільського господарства.

Мета цього заходу  - вшанування пам′яті мужніх учасників подій на Майдані, вулицях Грушевського та Інституцькій (2013-2014 р.р.), що віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави.

У Залі бойової слави була організована виставка фотографій і документальних матеріалів Революції Гідності.

Наукові співробітники музею Придунав'я Алена Чепой-Акчебаш і Олексій Ільїн нагадали події тих суворих зимових днів.

У заході взяли участь волонтери, громадські працівники: заслужений учитель України Валентина Шевченко та голова ГО «Центр реабілітації ветеранів АТО» Олена Аршинова.

Волонтер Валентина Шевченко в дні тих пам'ятних подій допомагала чим могла - теплими речами, продуктами, а її син - Леонід Дідовик - був в самому епіцентрі.

В ході уроку-реквієму хлопці переглянули відеофрагменти про тих, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХІ століття.

Пролунала композиція «Пливе кача», яка стала своєрідним гімном Революції Гідності. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять героїв.