7 лютого відбулася зустріч керівництва Ізмаїла з мешканцями проблемного багатоповерхового будинку по вулиці Михайлівській, 4.

Міський голова Андрій Абрамченко зазначив, що метою діалогу є вирішення питання, як в законному порядку підвести до будівлі комунікації.

У розмові взяли участь керівники підприємств - постачальників послуг: начальник Ізмаїльського управління газового господарства Микола Біляй, начальник ІРЕС Сергій Гулика і директор КП "ІПУВКХ" Віталій Бєлов.

Вони підтвердили, що на даний момент підключення комунікацій відповідно до закону неможливо.  Забудовник отримав дозвіл на будівництво малоповерхового житлового будинку і відповідні техумови на підключення комунікацій.  Інших документів на даний об'єкт не існує.

Крім того, немає документа про прийняття завершеного об'єкта будівництва в експлуатацію.  Тому реєстрація права власності на квартири, затверджена судом м.Києва, незаконна.

Мешканці будинку прийшли на зустріч разом з адвокатом Одеської обласної колегії адвокатів Володимиром Воронковим, який представляє їх інтереси.

Разом з тим, адміністрація міста готова допомагати людям, які стали заручниками неправомірних дій несумлінного забудовника.  Координувати їх спілкування з постачальниками послуг доручено першому заступнику міського голови Родіону Абашеву.

ЖБК «Наш дворик», створений мешканцями цього будинку, повинен пройти нову, відповідно до норм Закону, процедуру присвоєння права власності.

Незважаючи на напруження з боку мешканців, які були спочатку налаштовані, що в їхніх бідах винна влада міста, діалог відбувся і з'явилася надія на вирішення цієї проблеми.

За підсумками зустрічі було проведено засідання виконавчого комітету.  Його члени ще раз підтвердили бажання допомогти людям, які опинилися в непростій ситуації.