5 лютого 2019 року виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради розглянув питання про порядок реєстрації місця проживання в самоладі за адресою вулиця Михайлівська, 4. На даний будинок відсутні документи, але суд видав право власності людям на квартири.

Як зазначив міський голова, в договорах між покупцями і забудовником було зазначено про будівництво всіх комунікацій, в підсумку їх немає, як і документів на технічне обслуговування будинку.

Тепер мешканці будуть змушені будувати все мережі за свій рахунок.  Їх прокладка складе чимало відсотків від вартості всього будинку, до того ж проблемний об'єкт побудований в парковій зоні, де міські мережі не прокладені.

Виконком ухвалив рішення: враховуючи відсутність умов, необхідних для проживання в будинку по вулиці Михайлівська, 4, тимчасово, до підключення необхідних комунікацій, не реєструвати місце проживання за вказаною адресою.

Адміністрація міста запросила мешканців будинку в четвер на діалог, щоб розповісти про свою готовність допомогти, і що чекає від них відповідних дій.  На даний момент жителі будинку організували ОСББ «Наш дворик», і саме ОСББ повинно мати технічну документацію на будинок.