До Ізмаїльського прикордонного загону прибули на стажування 9 курсантів 4 курсу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Ці підрозділи мають унікальну ділянку державного кордону з автомобільними, залізничними, морськими пунктами пропуску, а відділ «Рені», окрім суходолу, має річковий та озерний державні рубежі.

Цього разу до Ізмаїльського загону закріплювати теорію на практиці прибули лише дівчата. Як показує практика, по службі вони нічим не поступаються хлопцям.

Майбутні офіцери виконуватимуть завдання на посадах начальника відділення інспекторів прикордонної служби та начальника групи по роботі з іноземцями та адміністративного провадження відділів прикордонної служби.

Протягом стажування дівчата будуть опановувати свої майбутні первинні офіцерські посади, де навчатимуться керувати особовим складом, планувати службу та брати у ній безпосередню участь.

Керівництво Ізмаїльського загону сподівається, що під час стажування курсанти-випускники візьмуть для себе багато корисного та отримають нові знання.

Користуючись нагодою, прикордонники запрошують всіх бажаючих на навчання нелегкої, але почесної професії офіцера ДПСУ.