Засідання виконавчого комітету Ізмаїльської міськради, 14 січня, почалося з приємної події. Відповідно до Указу Президента України високе звання «Мати-героїня» було присвоєно Інесі Шевченко. Вона отримала нагрудний знак і посвідчення, що підтверджують її заслуги.

Сім'я виховує дев'ятьох дітей у віці від двох до шістнадцяти років. Як відзначають соціальні працівники, тут панує атмосфера любові і взаєморозуміння, створені всі умови для отримання освіти і розвитку здібностей у дітей.

Далі міський голова Андрій Абрамченко зупинився на причинах, за якими в школах міста введено тижневий карантин.

Виконком затвердив створення Ради з перспективного розвитку Ізмаїла під керівництвом міського голови. До його складу увійшли керівники структурних підрозділів виконавчих органів, депутати міськради, керівники комунальних підприємств та комерційних структур - всього 56 чоловік.

Ще одним важливим рішенням було винесення на розгляд сесії проекту «Туристичне підприємництво» для участі в конкурсі Спільної операційної програми прикордонного співробітництва «Басейн Чорного моря 2014-2020 рр.». Партнерами Ізмаїла виступлять мерія м Ісакча (Румунія), районна рада м Кагула (Республіка Молдова) і мерія м Киркларелі (Туреччина).

Також на найближчій сесії Ізмаїльської міськради буде розглянуто питання про дострокове розірвання договору оренди нежитлового будинку і надвірних будівель по вул. Героїв Сталінграда, 45-47, в яких розташовується Інститут водного транспорту.

Начальник фонду комунального майна міської ради Наталія Кесіора зазначила, що сума боргу навчального закладу зі сплати орендної плати дуже значна. Власники вузу на попередження адміністрації міста не реагують.

Члени виконкому заслухали повідомлення керівника КП «Ізмаїльське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Віталія Бєлова про підвищення тарифу на обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Його розмір з 2012 року становив 20 коп. за один квадратний метр ремонтованої площі, тепер складе 57 коп.

Всі розглянуті рішення були прийняті до виконання одноголосно.