Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В Измаиле проверяют предпринимателей. ВИДЕО


У минулому році в Ізмаїлі було створено комісію з питання погашення боргів по заробітній платі та легалізації робочих місць, працювали інспектори Державної служби України з питань праці.

На протязі декількох останніх місяців здійснювалися перевірки юридичних та фізичних осіб, які використовують найману працю, на предмет дотримання трудового законодавства, за результатами яких було накладено штрафів майже на мільйон гривень.

Порушники неодноразово намагалися опротестувати рішення про застосування штрафних санкцій в суді, але всі позови програли.

Фахівці, яким надано право проводити перевірки з питань легалізації робочих місць та правильності сплати заробітної плати, продовжать роботу і в цьому році.  Вона дозволить уникнути порушень закону та стане одним із джерел поповнення дохідної частини міського бюджету.

Комісія буде виходити з перевірками в тих випадках, коли явно не вказуються люди, що працюють на підприємстві, або знижується заробітна плата.  Наприклад, офіційно платять 2 тис грн, тоді як мінімальна зарплата з 1 січня 2019 року становить 4173 гривні.

Штраф за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору становить 30 мінімальних зарплат - 125 190 гривень.

12 Января 2019 год
Читайте также:
Измаил Сегодня