Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В Измаиле критическая ситуация по гриппу. ВИДЕОВ ході останнього засідання виконкому Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко повідомив, що в місті склалася критична ситуація щодо захворюваності на грип.  Вона може привести до закриття навчальних закладів на карантин.

Детально про епідситуацію в місті і районі розповіла завідуюча відділенням організації епідеміологічних досліджень ОП «Ізмаїльський міськрайвідділу лабораторних досліджень ГУ» ООЛЦ МОЗ України »Євдокія Мартинова.

За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров'я в цьому сезоні в Україні очікувалося поширення 3х видів грипу.  Що ж відбувається насправді?

У перші дні року в Ізмаїлі різко зріс відсоток госпіталізації хворих на грип і ГРВІ.  14% з 614 осіб, що надійшли до лікарень.

В Ізмаїльському районі хворих менше.

Не треба забувати, що найкраще лікування – це профілактика. Насамперед це вакцинація населення.

Для попередження захворювання необхідно також проводити зміцнення імунної системи і дотримання правил особистої гігієни.

Після закінчення зимових канікул буде проведений повний аналіз епідситуації в місті і прийнято відповідне рішення.  Яким воно буде ми повідомимо додатково.

 

10 Января 2019 год
Читайте также:
Измаил Сегодня