Співробітники Ізмаїльського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області спільно з поліцейськими з початку опалювального сезону-2018 проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення міста.

Наші кореспонденти побували на одному з таких рейдів в приватному секторі.  Там, за статистикою, відбувається велика частина займань.

Мета профілактичних заходів - донести до кожного жителя основні причини виникнення пожеж, нагадати правила пожежної безпеки і акцентувати увагу на їх виконанні.

Господарі охоче показували працівникам ДСНС і поліції свої печі, котли і інші опалювальні прилади.  За результатами рейду істотних порушень техніки пожежної безпеки виявлено не було.

Проте, рятувальники нагадали ізмаільчанам основні правила пожежної безпеки і необхідні дії в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Крім цього, фахівці ДСНС нагадали, що не можна розміщувати поблизу обігрівальних приладів та печей легкозаймисті матеріали.

Громадяни уважно вислухали профілактичні бесіди.  Адже постійне виконання заходів пожежної безпеки - запорука збереження не тільки свого життя, але і оточуючих.