30 листопада в Ізмаїлі пройшла 38 сесія міськради. На ній був присутній 31 депутат з 36. У зв'язку з відрядженням мера Ізмаїла Андрія Абрамченко, засідання провів секретар міськради Сергій Чмига.

Особливу увагу приділили розгляду можливості приєднання територіальних громад сіл Ізмаїльського району до територіальної громади міста Ізмаїл. Нагадаємо, з 1 травня 2018 року набули чинності зміни до Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад", якими передбачена можливість приєднання територіальних громад до громад міст обласного значення.

Проектом рішення пропонується звернутися до сільських рад з пропозицією розглянути питання про приєднання і, в разі згоди, ініціювати в  порядку, встановленому законом, цей процес.

За прийняття цього рішення проголосували 28 депутатів, 1 утримався, два не голосували.

На пленарному засіданні також було розглянуто виконання бюджету м. Ізмаїла за 9 місяців 2018 року. Бюджет по доходах виконаний у сумі 634 412,4 тис. грн. при плані, затвердженому міською радою з урахуванням змін  на 2018 рік – 899 917,2 тис. грн. або 70,5 % до річного плану.   

Ще одним важливим питанням стало затвердження плану роботи Ізмаїльської міської ради на 2019 рік. Основні пункти, а саме питання для розгляду на пленарних засіданнях міської ради, організаційні заходи, напрямки роботи постійних комісій міської ради – були повністю схвалені депутатами.

Депутати також розглянули питання про внесення змін до СТАТУТУ КОМУНАЛЬНОГО НЕПРИБУТКОВОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «УКРАЇНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА»

Міськрада більшістю голосів схвалила напрямки економічного, соціального і культурного розвитку Ізмаїла.