Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Дети Измаила получили стипендии посольства США. ВИДЕО


Днями в Ізмаїлі відбулося урочисте відкриття «Програми малих стипендій з вивчення англійської мови», коротко - «Access» - «Доступ» - на базі Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Для навчання школярів в головному корпусі виділено обладнаний кабінет.

Програма проводиться за підтримки Посольства США в Україні.  Вона дає можливість учням більше дізнатися про культуру і цінності цієї країни, поглибити знання англійської мови і розвинути лідерські якості. 

Координатор програми Микола Каплієнко зазначив, що для участі в ній були відібрані 20 дітей у віці від 13 до 15 років.  Всі вони з малозабезпечених сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Навчати дітей будуть досвідчені викладачі Іоланта Діджюліте і Микола Жечков.  Вони вже познайомилися зі своїми учнями і навіть підготували невелику сценку для американських гостей.

Учасники програми отримали свої перші офіційні документи - запрошення від Посольства США в Україні.  Їх вручив аташе з питань вивчення англійської мови Джон Сільвер.

Заняття триватимуть до червня 2020 року, по завершенню учням вручать дипломи про закінчення курсів.

24 Ноября 2018 год
Читайте также:
Измаил Сегодня