В Ізмаїлі вперше відзначили Всесвітній день рукоділля.  Свято підготували і провели Палац дітей та юнацтва, клуб рукоділля Будинку вчителя «Фантазія» та Ізмаїльська картинна галерея.  Там і зібралися майстри декоративно-прикладного мистецтва різних вікових груп.

Старший науковий співробітник галереї Валентина Бистрика розповіла присутнім про провідних центрах прикладної творчості України: опішнянської кераміки, орнаментальної живопису «петриківський розпис», столиці карпатських сувенірів місті Косові та інших.

Традиційних народних промислів української Бессарабії відвели цілий зал декоративно-прикладного мистецтва.

Свої роботи представили і вихованці Палацу дітей та юнацтва, а також їх батьки.  Важливим є те, що деякі з них продовжують вікові сімейні традиції і передають їх своїм дітям.

Кожен бажаючий міг взяти участь в майстер-класах, які провели члени гуртків «Український оберіг» (керівники Людмила Калниньш і Тетяна Пінтійская), «Ручне кілімарство» (Марія Величко), «Квітковий сувенір» (Марія Перельштейн), «Орігамі »(Світлана Рубан),« Чарівна палітра »(Людмила Кирилова).

Майстрині клубу «Фантазія» Світлана Василенко та Олена Левченко навчали техніці вишивки хрестиком.

Картинна галерея отримала в дар картину-колаж - колективну роботу гуртківців Палацу дітей та юнацтва.

Цілком можливо, що Всесвітній день рукоділля стане в Ізмаїлі традиційним, адже у нас стільки майстрів і майстринь, які завжди готові поділитися своєю творчістю.