Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Плани ізмаїльської влади. ВІДЕО


Засідання виконкому Ізмаїльської міської ради, 19 жовтня, почалося з підведення підсумків минулого Дня міста.  Головною традицією цього свята є частування всіх бажаючих бессарабскою юшкою.

 Дипломом переможця «За кращий оригінальний рецепт юшки» була нагороджена команда Ізмаїльської військової частини № 3058 Національної гвардії України.  Диплом «За знання тонкощів приготування юшки» отримала команда Ізмаїльського центру професійно-технічної освіти, а в номінації «Краща командна робота» була відзначена команда Ізмаїльського вищого професійного училища імені П. Конашевича-Сагайдачного.

 Після приємної процедури нагородження члени виконкому перейшли до розгляду важливих для міської громади питань.  Одним з них стало невиконання дохідної частини міського бюджету.

 Коментуючи бюджетні показники, мер повідомив, що список платників податків до міського бюджету сьогодні очолюють підрозділи Державної прикордонної служби, які дислокуються на території нашого міста.

 Міський голова підкреслив, що в зв'язку з децентралізацією, збір податків лягає на місто.  І тим підприємцям, які практикують «зарплати в конвертах» загрожують великі штрафи.

Не за горами святкування Нового року.  Мер розповів, які сюрпризи очікують ізмаїльчан в оформленні святкового оздоблення головної площі міста.

Члени виконкому одноголосно підтримали рішення про нагородження Почесною грамотою «За турботу про місто» директора Ізмаїльського морського торгового порту Андрія Єрохіна.  Урочисте вручення грамоти планується на заході, присвяченому 205-річчю створення порту.

Міський голова запросив усіх бажаючих на Міжнародний матч з регбі, який вперше відбудеться в нашому місті на Центральному стадіоні.  
«McAfee» от Softkey – надёжный помощник и качественный защитник от вирусов

22 Октября 2018 год
Читайте также:
Измаил Сегодня