Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В Ізмаїлі відзначили День художника. ВІДЕО


Днями в Ізмаїльській картинній галереї відкрилася виставка «Міські етюди», приурочена до Всеукраїнського Дня художника.  На ній представлені роботи майстрів пензля українського Придунав'я.

Виставку відкрили директор Обласного центру естетичного виховання Ірина Федорова, її заступник Емілія Євдокимова, заслужений художник України Олександр Кара, член національної спілки художників, Володимир Дудник, голова Спілки художників Ізмаїла Анатолій Гусаков.

Більше 60-ти творів живопису і графіки привезли на святковий вернісаж 32 художника з Рені, Ізмаїла, Кілії та Арциза.

Тематика робіт різноманітна - це пейзажі Придунав'я, натюрморти, портрети.  Всі вони різні за стилем, настрою, техніці, але їх об'єднує почуття любові, захоплення навколишнім світом і насичений яскравий колорит, який називають Бессарабської школою живопису.

У роботах ізмаїльських художників Нонни Патенко, Павла Македонського, Володимира Дудника, Бориса Мельникова з особливою ніжністю і любов'ю зображені вулиці, площі, будівлі, набережна Дунаю та жителі міста.

Сергій Ушаков звертається до історії Ізмаїла ( «Ізмаїл 1700", «Різдво. Порт, Ізмаїл»).  Вивчаючи монографії, старовинні гравюри, художник в особливій манері, властивої його творчості, відображає турецьке місто в святкових вогнях, територію фортеці, які дозволяють поринути в ту давню епоху.

Монументальні полотна Олени Сичової і Катерини Лемешевої дуже романтичні і загадкові, вони примушують глядача думати і мріяти.

Твори заслужених художників України Олександра Кари і Івана Шишмана різні за технікою і стилем, але їх об'єднує індивідуальність, висока майстерність, особлива філософія і духовність.

У всіх полотнах майстрами втілена реальна і казкова краса життя, любов до ближнього і всього навколишнього світу.  Буджакського край заграв новими фарбами, розцвів на полотнах художників Придунайського краю.

17 Октября 2018 год
Измаил Сегодня