Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Святковий вернісаж в картинній галереї. ВІДЕО


Ізмаїльська картинна галерея відзначила день народження столиці Придунав'я відкриттям відразу трьох цікавих виставок - художників української Бессарабії «Буджацька палітра», персональної фотовиставки Наталії Гашинської «Ізмаїл в моєму об'єктиві», експозиції робіт членів Одеської обласної організації НСХУ «Novi Rizni».

Почесними гостями святкового вернісажу стали міський голова Андрій Абрамченко, народний депутат України Анатолій Урбанський, а також гості з міст-побратимів.  

Делегацію зустрів народний ансамбль «Камертон» піснею «Україна». Відвідувачів галереї запросили ознайомитися з новими експозиціями.  

 «Буджацька палітра» - це виставка полотен 32-х художників з Рені, Ізмаїла, Кілії, Арциза.  Вони представили понад 60-ти творів живопису, графіки та декоративно-прикладного мистецтва.

Тематика робіт різноманітна - пейзажі Придунав'я, натюрморти, портрети.  Всі вони різні за стилем, але їх об'єднує почуття любові, захоплення навколишнім світом і насичений яскравий колорит, який називають Бессарабською школою живопису.  Виставку «Novi Rizni-2017» представили 12 одеських художників.  Вони привезли до нашого міста 53 роботи в техніці живопису, графіки, скульптури та декоративно-прикладного мистецтва.

Назва виставки говорить сама за себе: все художники вступили в Союз в 2017 році.  Незважаючи на різний вік і стиль роботи, їх об'єднують любов до творчості і дружні відносини.

Виставка сприймається єдиним гармонійним простором.  У кожній роботі відчувається душа автора, професіоналізм, любов до своєї справи і навколишнього світу.  Кілька картин одеські художники подарували Ізмаїльської картинної галереї.

Гармонійним доповненням до полотен художників Одещини стали фотороботи ізмаільчанкі Наталії Гашинської.  Міські пейзажі - основна тема фотохудожниці.  У кожному з них відчувається любов і захоплення прекрасним містом на Дунаї.

Автор представила 53 художні фотографії, розділивши їх на серії - «Зимовий сон», «Ізмаїл в осінній оправі», «Дунайська набережна», «Місто запалює вогні», «Літо в улюбленому місті», «Чарівність старого міста».

Всі три виставки можна буде відвідати протягом місяця і помилуватися різними техніками, жанрами картин і фотографій.

2 Октября 2018 год
Измаил Сегодня