Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Ювілейний шаховий фестиваль «Кубок Дунаю». ВІДЕО


XXV всеукраїнський дитячо-юнацький шаховий фестиваль «Кубок Дунаю» проходив в ізмаїльському Палаці дітей та юнацтва з 14 по 19 вересня. Організатором змагань виступила Ізмаїльська шахово-шашкова федерація і шаховий клуб «Біла Тура» Палацу дітей та юнацтва.

Для участі в змаганнях прибули команди Одеси, Києва, Чорноморська, Южного, Кілії, Татарбунарів, Біляївки, Сарати, Ізмаїла.

Згідно з календарем змагань, були зіграні 4 турніру (три - за швейцарською системою, найменші учасники, з категорії «Шахові надії», грали за коловою, а також бліцтурнір.

На урочистому закритті фестивалю в актовому залі Палацу дітей та юнацтва підвели його підсумки. За традицією всі призери, 48 хлопчиків і дівчаток, були нагороджені медалями, дипломами, кубками, сувенірними чашками, солодкіми призами. 

Нагороди вручали президент міської Шахово-шашкової федерації Олександр

Ободовский і директор Палацу дітей та юнацтва Алла Іванова.

У своїх вікових категоріях успішно виступила ізмаільчане Іван Кожухар, Вікторія Руссева, Поліна Мірчева, Тетяна Воєводіна, Кирило Князян, Олександр Кужільний, Марія Руссева, Марк Солобчук, Богдан Огородник, Леонід Печенко, Олександра Веселкова, Христина Жаданова, В'ячеслав Масюкевіч, Дмитро Гусєв, Софія Іскімжі  і Анна Демченко.

Чемпіонами в командному заліку стали дві команди ізмаїльського клубу «Біла тура» (в заліках А і С) і команда Южного - в турнірі Б.

Видавничий дім "Кур'єр" подарував кожній команді барвистий календар на 2019 рік з фотографіями всіх учасників XXV дитячо-юнацького шахового фестивалю «Кубок Дунаю». 

23 Сентября 2018 год
Измаил Сегодня