Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Стан басейну, будівництво автосалону на місці кладовища і. т. д.


В ході засідання виконкому Ізмаїльської міськради, 13 вересня, було вирішено подати на розгляд чергової сесії звернення до Міністерства інфраструктури України, спрямоване на усунення перешкод у розвитку круїзного туризму в місті Ізмаїлі.

Для успішного розвитку туризму в регіоні необхідно скасувати оплату портових зборів при відвідуванні дельти Дунаю пасажирськими суднами в разі їх оплати в портах Ізмаїла і Вилково. А також змінити тарифи на портові збори за посадку / висадку в порівнянні з актуальними цінами в портах Румунії.

Одним з найважливіших питань було затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва світлофорного вузла на перетині проспекту Миру з вулицею Івана Франка.

Міський голова прокоментував повідомлення в соціальних мережах та ЗМІ про будівництво автосалону на місці єврейського кладовища.

Крім того, члени виконкому обговорили стан об'єкта комунальної власності по вулиці Фанагорійська, 7. 10 вересня комісія, у складі представників Фонду комунального майна, відділу у справах фізкультури і спорту в присутності виконавчого директора громадської організації Фоата Гузаірова, провела обстеження приміщень та басейну, які були передані в оренду Ізмаїльського клубу боксу «Дунаєць».

Члени комісії дійшли висновку, що Ізмаїльський клуб боксу «Дунаєць» не виконує умови договору оренди від 4.09.2001, які стосувалися проведення капітального ремонту інженерних систем будівлі і обладнання басейну.

Проекти всіх цих рішень були підтримані одноголосно.

16 Сентября 2018 год
Читайте также:
Измаил Сегодня