Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Урочисте закриття турніру з боксу. ВИДЕО


30 серпня в ізмаїльському СК «Авангард» пройшли фінальні бої та нагородження переможців 20-го ювілейного міжнародного турніру з боксу памяті Олександра Суворова.

Незважаючи на те, що в складні 90-ті роки турнір не проводився, традиція не перервалася. На початку двохтисячних її відродив Олег Шиляєв, який в той час був керівником міського спорткомітету.

Протягом трьох днів змагалися боксери різного віку з Дніпра, Ізмаїла, Кропивницького, Черкас, Одеси, Миколаєва, Херсона, Рені, Ларжанки (Ізмаїльський район), Кишинева (Молдова), Оргеєва (Молдова), Тирасполя.

До складу оргкомітету міжнародних змагань увійшли: голова Олександр Христенко, директор Ізмаїльського клубу боксу «Дунаєць» Людмила Гузаірова, голова ФСТ «Україна» Олег Шиляєв, бізнесмен Юрій Волонтир і інші.

Спортсмени-першорозрядники, кандидати в майстри і майстри спорту продемонстрували високу майстерність в своїх вагових категоріях. Не відставали від них і початківці.

Успішно виступили ізмаільчане і жителі Ізмаїльського району. Артур Усик, Кирило Савчук, Артем Попазов, Ігор Бурьян, Леонід та Олександра Карасьова, Діана Маркова, Ангеліна Савчук отримали золоті медалі.

Свято спорту в Ізмаїлі відбулося і стало ще однією славною сторінкою спортивної історіїю. Боксери з різних міст і країн помірялися силами, обмінялися досвідом та домовилися зустрітися в наступному році.

2 Сентября 2018 год
Измаил Сегодня