Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

О бюджете,благоустройстве и праздниках. ВИДЕО


20 серпня на засіданні виконкому Ізмаїльської міськради було розглянуто ряд питань, які спрямовані на подальший розвиток столиці Придунав'я. Зупинимося на деяких з них.

Одним з найважливіших питань на останньому засіданні виконкому Ізмаїльської міськради був стан міського бюджету, від якого залежить своєчасна виплата заробітної плати працівникам бюджетних організацій.

В ході засідання виконкому був прийнятий Статут «Некомерційного комунального підприємства Ізмаїльська міська центральна лікарня».  Це стало наслідком перетворень у в медицині міста.

Далі міський голова прокоментував обговорення в соціальних мережах будівництва розділової смуги на в'їзді в Ізмаїл з боку Одеси. Багато місцевих жителів обурюються, що там викладена плитка, а не газон.

Крім того, було прийнято рішення про внесення на розгляд сесії перейменування Відділу у справах сім'ї, молоді та спорту в Відділ фізкультури і спорту, з метою залучення більшої кількості дітей, молоді та дорослого населення до занять фізкультурою і спортом.

Було також вирішено приступити до створення Центру інклюзивної освіти для дітей з обмеженими можливостями за адресою: вул.  Гагаріна, 2-а.

Члени виконкому підтримали проекти всіх цих рішень одноголосно.

На завершення засідання мер запросив жителів і гостей міста взяти участь у святкових заходах, які пройдуть в Ізмаїлі в найближчі дні.

22 Августа 2018 год
Читайте также:
Измаил Сегодня