Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Важные и интересные решения для Измаила! ВИДЕО


13 серпня відбулося планове засідання виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради. Члени виконкому запропонували до чергової дати штурму фортеці Ізмаїл, яка відзначається 22 грудня, в Центрі дозвілля «Портовик» провести турнір з боксу памяті А. В. Суворова.

Було прийнято рішення про виділення коштів з резервного фонду на відшкодування майнового збитку фізичним особам у звязку зі спалахом АЧС. На це буде потрібно 138 тисяч гривень.

Нагадаємо, карантин по АЧС в Ізмаїлі було оголошено 26 червня і триває до цих пір. За даними Госпродпотребслужби в рамках карантинних заходів з приватних домогосподарств було вилучено понад 40 голів свиней.

Також була визначена нова гастрольна територія для проведення циркових вистав і пересувних виставок-ярмарків. Нею стане асфальтований майданчик, прилеглий до Центру дозвілля «Портовик». Такі зміни повязані з благоустроєм міського стадіону.

Було прийнято рішення про капітальний ремонт дитячого садка «Івушка», розташованого на вулиці Рєпіна. У 2015 році він був офіційно прийнятий в комунальну власність Ізмаїла.

Відкриття дитячого садка, розрахованого на 215 місць, дозволить істотно скоротити чергу в дошкільні установи міста.

Члени виконкому були одностайні в ухваленні всіх рішень порядку денного.

17 Августа 2018 год
Измаил Сегодня