Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

На інтерактивному занятті # СтопБулiнг». Відео


Кінцевою точкою маршруту голови обласного управління Мін'юсту Руслана Сауляка і супроводжуючих його осіб став Ізмаїльський СОУП. Тут пройшло інтерактивне заняття в рамках проекту «Я маю право» на тему # СтопБулiнг », присвячене цькуванню дітей в школі.

В заході взяли участь вихованці річного мовного табору при СОУП і учні шкіл Ізмаїльського району.

В рамках кампанії #CтопБулінг дітям роздали інформаційні матеріали, з яких можна дізнатися, які види булінгу існують та як діяти в ситуації, якщо ви стали свідком. В них також міститься інформація для батьків, чиї діти стали жертвами цькування або ж самі вчиняють насилля щодо інших дітей.

Презентацію проекту провела начальник Управління держреєстрацію нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області Надія Швець.

Про те, як можна протистояти насильству в дитячому колективі розповіла провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Тетяна Дехтярьова.

Крім того, були підведені підсумки національного конкурсу малюнків «Я маю право!», в якому взяли участь юні жителі міста і району - їх нагородили грамотами.

Завершився захід загальної фотографією на память.

13 Августа 2018 год
Измаил Сегодня