Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В археологічній експедиції. ВІДЕО


Третій рік поспіль студенти факультету української філології та соціальних наук ІДГУ беруть участь в археологічних розкопках в селі Орлівка Ренійського району Одеської області.

На околиці цього бессарабського села знаходиться історичний пам'ятник національного значення - городище Картал.  Тут виявлені сліди шести різних  хронологічних періодів: від епохи міді (IV тисячоліття до н. е.) до римського оборонного форту I-III ст. н.  е .

 Майбутні історики приєдналися до групи відомих одеських археологів під  керівництвом директора Одеського археологічного музею Національної Академії наук Україна, доктора історичних наук Ігоря Вікторовича Бруяко.

Протягом двох тижнів, з шостої ранку і до дванадцятої дня, працювали студенти ІДГУ лопатками і пензликами, роблячи свої перші відкриття.  Ними були знайдені людські останки, кераміка, кістки великої рогатої худоби і риби, предмети промислу і гудзики.

Керівник археологічної практики ІДГУ, кандидат історичних наук Іван Татаринов розповів журналістам про знахідки своїх підопічних.

Майбутні історики із захопленням розповідали про дні, які вони провели серед справжніх археологів.  Вони збираються повернутися на розкопки в наступному році.

10 Августа 2018 год
Читайте также:
Измаил Сегодня