Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Ізмаїл готується до зими. ВІДЕО


Днями в Ізмаїльської мерії пройшло планове засідання Комісії з підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимових умовах.  

За інформацією начальника УЖКГ Сергія Жука, в цілому міське господарство готове до роботи в складних умовах.  Зокрема, укладено договір з фірмою «Евродор» на зимове утримання доріг.

На об'єктах КП «Житлосервіс» проводяться роботи з капітального та поточного ремонту житлового фонду, які завершаться до 15 вересня.  До зимового утримання доріг і об'єктів благоустрою буде залучено 11 одиниць техніки. 

Спираючись на досвід попередніх років, Родіон Абашев зазначив, що до 70 відсотків випадків порушення цілісності м'яких покрівель на багатоквартирних будинках міської ради пов'язане з незаконними діями провайдерів кабельного телебачення. 

Про хід робіт по організації вуличного освітлення розповів директор КП «Ізмаїл-Світло» Сергій Проданов.  В ході реалізації програми «Безпечне місто» буде встановлено 150 камер вуличного відеоспостереження.  

Про проведену роботу в КП «ТС Ізмаїлтеплокомуненерго» доповів його начальник Михайло Шарафаненко.  Роботи з капітального та поточного ремонту котелень і теплотрас підходять до завершення.  

Однак заборгованість населення за спожите тепло не зменшується. У зв'язку з цим Родіон Абашев доручив керівникам тепломережі поліпшити серед населення роботу з роз'яснення переваг двоставкового тарифу. 

Начальник ВУВКГ Віталій Бєлов відзначив, що очолюване ним підприємство планово продовжує роботи по ремонту водопровідних мереж та запірної арматури, водопровідних і каналізаційних колодязів, а також установці пожежних гідрантів. 

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради Микола Велів і головний інженер РЕМ Олександр Скоморохов звернули увагу на забезпечення координації дій диспетчерських служб і опрацювання питання з мобільними операторами щодо організації безперебійної зв'язку на випадок надзвичайних ситуацій.  

В ході засідання відбувся обмін інформацією про підготовку до зими комунальних закладів освіти та медицини.  

Родіон Абашев запропонував провести навчання з безперебійного енергопостачання життєзабезпечуючих об'єктів Ізмаїла за допомогою електрогенераторів.  Наступне засідання комісії відбудеться в серпні. 

27 Июля 2018 год
Измаил Сегодня