Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Виставка Бориса Бєлова. ВИДЕО


У двох великих залах Ізмаїльської картинної галереї розмістилися 52 малюнка члена Національної спілки художників України Бориса Бєлова.

Це ілюстрації до творів світових класиків, портрети і замальовки з натури, виконані олівцем, пастеллю, тушшю і темперною фарбою.

Виставку презентували соратники і друзі автора: заслужений художник України Олександр Кара, члени НСХУ Володимир Дудник і Іван Коцофляк, директор ОЦЕВ Ірина Федорова і заступник директора ОЦЕВ Емілія Євдокимова. 

Три головні моделі-музи супроводжують Бєлова в житті - дружина Надія Іванівна і дві дочки - Олена Главенчук та Ірина Бєлова.  Портрети дочок, виконані в техніці пастелі, можна відзначити в ряду найбільш вдалих.  

У графічних аркушах художника з великою теплотою передається українська тематика в ліричних жіночих образах (серії робіт «У неділю рано» і «Смерічка»). 

«Ніщо прекрасніше жінки не створено Богом», - каже Борис Геннадійович.  Жіночі портрети притягують - як красою моделі, так і виконанням, змушують зупинитися, озирнутися ...

Образи, зафіксовані на картинах викликають найсвітліші і теплі почуття.  Манера, притаманна Борису Бєлову - живі мазки, то впевнено і соковито віддають фарби на папір і полотно, то трохи стосуються, легко ковзають в розтушовуванням.  

Твори майстра зберігаються в Дирекції Виставок НСХ України, музеї Романовського склозаводу, в музеї Народно-декоративного мистецтва України в Києві, в музеї Торонто в Канаді, в Ізмаїльській картинній галереї, в музеї Канева, приватних колекціях в Україні, Росії, США, Австрії та Англії . 

Після офіційної частини відкриття вернісажу гості ІКГ перемістилися в зал-вітальню, де Борис Бєлов продемонстрував свій артистичний талант.  Він співав для присутніх романси і читав вірші класиків.

23 Июля 2018 год
Измаил Сегодня