Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Золота молодь Ізмаїлу. ВІДЕО


Днями в Ізмаїлі у великому залі виконкому відбулися урочисті збори та нагородження кращих з кращих випускників 2018 року.  Нагороди отримали 18 медалістів - 11 «золотих» і 7 «срібних».  

Церемонію нагородження провів міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко і в.о.  начальника міськвідділу освіти Жанна Волканецкая. 

Лідером за кількістю медалей традиційно стала спеціалізована загальноосвітня школа № 1 ім.  А.В.  Суворова - в цьому році вона випустила 8 медалістів (5 «золотих» і 3 «срібних»). 

У загальноосвітньому політехнічному ліцеї 3 «золотих» медаліста.  ЗОШ №10: один випускник отримав золоту медаль, двоє - срібні.  По одному «золотому» медалістові випустили ЗОШ №7 і №8.  У дев'ятій школи - двоє володарів срібних медалей 

Від імені всіх випускників виступила абсолютна рекордсменка за кількістю набраних балів за підсумками ЗНО - Анастасія Стороженко Вона отримала 200 балів з математики, 198 балів з української мови та літератури, 196 балів з англійської мови. 

Після завершення урочистої церемонії перед будівлею мерії відбулася традиційна фотосесія. Хочеться побажати "золотої молоді" Ізмаїла нових успіхів у житті та наполегливості в досягненні мети.  В добрий шлях!

5 Июля 2018 год
Измаил Сегодня