Днями в Ізмаїлі з одноденним ознайомчим візитом побували Генконсул Греції в Одесі Деспіна Кукулопулу і аташе Генконсульства Спиридон Мокас.  У малому залі засідань виконкому міськради пройшла офіційна зустріч з мером міста Андрієм Абрамченко і віце-мером Сергієм Баткіліним. 

Міський голова зазначив, що історія національно-визвольного руху Греції нерозривно пов'язана з Ізмаїлом.  У 1820-му році тут таємне товариство розробляло план грецького повстання проти османського ярма. 

 «Грецький слід» невипадковий в назвах міських об'єктів.  Вже більше ста років в Ізмаїлі існує Грецький сквер, а недавно дві міські вулиці були названі Грецької і Івана Захаріаді, в честь Ізмаїльського міського голови кінця XIX століття.

Пані Деспіна Кукулопулу подякувала ізмаїльчан за надану гостинність, і підкреслила, що відвідування Ізмаїла є не тільки її обов'язком, а й особистим бажанням.

Андрій Абрамченко вніс пропозицію грецькій стороні про участь в оформленні Грецького скверу і запропонував повну свободу в розробці проекту його благоустрою і фінансуванні.

Пані дипломату ідея сподобалася.  Крім того, вона передала Ізмаїльському меру прохання Посла Греції розглянути напередодні 200-річчя Грецької революції можливість найменування однієї з центральних вулиць міста ім'ям Олександра Іпсіланті.

В ході зустрічі було обговорено також питання про побратимські відносини з одним з грецьких міст.  Мер підкреслив, що така співпраця повинна бути взаємовигідною і базуватися не тільки на культурному обміні, а й на економічних інтересах.

Гості та господарі обмінялися пам'ятними подарунками.  Потім дипломати ознайомилися з містом, відвідали Ізмаїльський Державний Гуманітарний університет і зустрілися з представниками грецького національно-культурного товариства «Еллада».