Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Рятувальники попереджають: «Купання заборонено!». ВІДЕО


Не всі ізмаільчане знають, що річка Дунай абсолютно не придатна для купання, так як її швидкість течії становить близько 2 метрів в секунду при дозволених 0,5.  Глибина становить від 3 до 8 метрів, при допустимих 1,5-1,75 метрів.  Дно з великими перепадами.  

Таке незнання, а часом легковажність призводить до щорічних жертв.  Причому впоратися зі норовливої річкою часом не можуть найкращі плавці, що вже говорити про дітей.  

Ізмаїльські рятувальники і поліцейські постійно проводять профілактичні роз'яснювальні рейди на водних об'єктах.  

Стихійний пляж близько Діорами - найбільший в місті - не має  дозвільного паспорта, не оснащений рятувальним постом.  Незважаючи на табличку «Купання заборонено!», він завжди переповнений.  

Співробітники Ізмаїльського міськрайонного відділу ГУ ГСЧС і поліцейські можуть тільки попереджати городян про небезпеку.  Інших способів впливу на населення не існує.  

Вони розповідають відпочивальникам про правила поведінки на воді і роздають флаєра з короткими нотатками про безпечний відпочинок.  

Роз'яснювальні роботи  будуть проводитися весь купальний сезон.  Таким чином учасники рейду сподіваються запобігти нещасним випадкам.  

16 Июня 2018 год
Измаил Сегодня