Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

На засіданні виконкому Ізмаїльської міськради. ВІДЕО


На самому початку засідання виконкому Ізмаїльської міськради мер Андрій Абрамченко нагадав, що місто готується до проведення 27 травня традиційного і улюбленого городянами фестивалю «Дунайська весна».

Далі члени виконкому обговорили ремонт об'єктів, фінансування яких передбачено бюджетом розвитку міста на 2018 й рік.

Наймасштабнішим проектом поточного року є будівництво вул.  Некрасова: заміна дорожнього покриття, новий водопровід и оновлення тротуарів.

Капремонт житлового фонду, вуличного і паркового освітлення, поточний і капітальний ремонт доріг, ремонт об'єктів охорони здоров'я, шкіл і дитсадків, - це ті напрямки, за якими роботи ведуться в Ізмаїлі в даний момент.

Найближчим часом місто приступить до вирішення проблемних питань з водопостачанням жителів Ізмаїла.  Після сесії в червні кошти будуть спрямовані на будівництво резервної гілки водогону до насосної станції в мікрорайоні Фортеця.

Також члени виконкому затвердили назву нового скверу на перетині вулиць Івана Франка і 51-й Перекопської дивізії. Так як він розташований на внутрішньодворової території, його назвали Затишним. 

Роботи із впорядкування цій території планується завершити до кінця літа.  Тут будуть розміщені дитячі ігрові комплекси, побудовано паркове освітлення. 

Члени виконкому підтримали проекти всіх цих рішень одноголосно.

17 Мая 2018 год
Читайте также:
Измаил Сегодня