Днями в Ізмаїльському історико-краєзнавчому музеї Придунав'я відкрилася тематична експозиція робіт ізмаїльських художників «Весняне відродження». 

На виставці представлено 34 живописних полотна майстрів пензля, членів Національної Спілки художників України та Спілки художників Ізмаїла.  Картини сповнені новими подіями, появою перших листя, довгоочікуваного тепла. 

Вони виконані в різних техніках, з різним баченням пейзажів, але все наповнені радістю, красою природи і особливим весняним настроєм. 

Весна - чудовий час року!  Природа ніби народжується заново, прокидаючись від сну, наповнюючись свіжою енергією, новим життям.  Весь світ переповнений фарбами, звуками, запахами і натхненням! 

Земля чепуриться і прикрашає себе барвистими і неповторно прекрасними квітами.  Це милі і трепетні проліски, горді, незалежні тюльпани, ароматний бузок, пихаті нарциси і сором'язливі маргаритки. 

Науковий співробітник музею Придунав'я Лариса Землянська розповіла гостям про дивовижні місця в Україні: долині нарцисів на Закарпатті недалеко від Хуста і колекції тюльпанів на Співочому полі в Києві. 

Гармонійним доповненням до відкриття художнього вернісажу стала літературно-музична програма.  Вірші про весну і кохання читала Ізмаїльська поетеса Оксана Картельян.  У музичній частині виступили Тетяна Кірпікова, Іван Фуфаев і Андрій Кірпіков. 

Протягом декількох місяців можна буде надихнутися весняним настроєм в музеї Придунав'я.  А в середині літа відкриється нова сезонна виставка ізмаїльських художників.