Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

«Слава тобі, Переможець-солдат!».ВІДЕО


Урочисте вшанування ветеранів Другої світової війни в Палаці культури ім. Т. Г. Шевченка було одним з найголовніших заходів святкування 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Зал був переповнений. Для літніх ізмаїльчан це була можливість зустрітися і поспілкуватися з людьми свого покоління, а для молоді вечір памяті став подорожжю в історію.

Захід відкрився з поздоровлень почесних гостей - до присутніх звернулися міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко, голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський і народний депутат України Олександр Урбанський.

Кожен номер концертної програми підкреслював трагізм того часу. Зразковий дитячий музичний театр мініатюр «Чародії» підготував тематичну літературно-музичну композицію.

Хореографічні постановки на військову тематику представили клуб бально-спортивного танцю «Dream Dance», зразковий ансамбль танцю «Катюша», народний художній колектив сучасного танцю «Ритм».

Танцювальний ансамбль «Непосиди» виконав оригінальну постановку про дітей, які працювали в тилу.

Пісні про війну у виконанні вокалістів дитячої школи мистецтв проникли в саму душу глядачів. На одній сцені з юними артистами виступили і зрілі майстри сцени - Мілада Анісімова, Євгенія Морошану, тріо «Берегиня», жіночий вокальний ансамбль «Мелодії Дунаю».

11 Мая 2018 год
Измаил Сегодня