Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Питання, які зацікавлять більшість городян. ВІДЕО


У вівторок відбулося засідання виконкому Ізмаїльської міськради. Серед безлічі розглянутих питань крім приватних, були і такі, які зацікавлять більшість городян і гостей міста.

На самому початку засідання виконкому Ізмаїльської міськради мер Андрій Абрамченко презентовал пакети з туристичними буклетами українською та англійською мовами.  Також два буклети на французькій і німецькій мовах були розроблені спеціально для наших пасажирських теплоходів. У барвистих буклетах вказані найцікавіші туристичні місця міста разом з їх описом.

Далі члени виконкому обговорили ремонт об'єктів, фінансування яких передбачено бюджетом розвитку міста на 2018 й рік:  це заміна дорожнього покриття, новий водопровід і оновлення тротуарів на вул.  Некрасова, роботи на алеї Дружби народів і однойменного парку, ремонт житлових будинків і багато іншого.

Тривають роботи з благоустрою в'їзду в місто - йде ремонт розділової смуги, на якій розміщені нові опори освітлення.  Андрій Абраменко прокоментував критику в соцмережах з приводу того, що замість зеленої зони смугу закладають плиткою.

Перераховуючи обсяг проведених робіт, Андрій Абрамченко повідомив, що наймасштабніші з них почнуться після 9-го травня.  Основний «удар» доведеться на період до кінця жовтня нинішнього року.

Члени виконкому підтримали проекти всіх цих рішень одноголосно.

26 Апреля 2018 год
Читайте также:
Измаил Сегодня