Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Міжнародний турнір «WEST FIGHT 27» в Ізмаїлі . ВІДЕО


21 квітня в ізмаїльському спорткомплексі «Портовик» пройшли міжнародні змагання зі змішаних єдиноборств «WEST FIGHT 27». 

Організаторам цей довгоочікуваної спортивної події виступили - Всеукраїнська відкрита ліга ММА «Real Fight Promotion», регіональне представництво «Всеукраїнської відкритої ліги змішаних єдиноборств« Real Fight Promotion »в Україні та Федерація бодібілдингу та фітнесу Бессарабії.  

Партнерами турніру стали - генеральний партнер Ліги Real Fight Promotion будівельна компанія «MS», Федерація бодібілдингу та фітнесу Бессарабії, кафе «Пікнік» (Ізмаїл), бізнес-центр «Елемент» (Одеса), «АМ Стиль» (Одеса), підприємство «  арт Кастинг Брас »(Львів). 

 

Учасників змагань привітав заступник міського голови Ізмаїла Сергій Баткілін і почесні гості.  

Щоб стати переможцем і отримати головний кубок, бійцеві потрібно було за вечір виграти три поєдинки - відбірковий, півфінал і фінал. 


    

У цей вечір пройшли і рейтингові бої.  

У фіналі турніру, в восьмикутному октагоні, зустрілися Руслан Мамадов з Азербайджану і Владислав Кохненко з Одеси.  Одесит здобув перемогу в цьому нелегкому поєдинку і став офіційним претендентом на титул чемпіона Ліги "Real Fight Promotion" у ваговій категорії до 61 кг.  7 жовтня цього року у Львові на турнірі "Lviv Open Cup - 2018" він буде битися з діючим чемпіоном цієї ліги Павлом Демиденко.

22 Апреля 2018 год
Измаил Сегодня