Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Круглий стіл «Екологічний туризм в Придунав'ї». ВІДЕО


18 квітня в Самоорганізованому навчальному просторі Ізмаїла відбувся круглий стіл «Екологічний туризм в Придунав'ї: проблеми, перспективи, можливості», учасники якого представили ряд розроблених туристичних маршрутів. 

Зустріч пройшла в рамках проекту «Німецько-українсько-молдавський учнівський обмін і екологічна експертиза уздовж берегів Дунаю: ефективний шлях сталого розвитку Українського Придунав'я». 

Учасниками конференції стали експерти в галузі туризму та бізнесу, представники громадських організацій, спортивно-туристичних клубів, викладачі та студенти ІДГУ і учні шкіл. 

У першій частині круглого столу присутні обговорювали проблеми розвитку туризму в регіоні, пропонували шляхи їх реального вирішення і презентували місця потенційного туристичного інтересу.  

Потім учасники зустрічі переглянули вже розроблені туристичні маршрути по Ізмаїлу та довколишніх селах.  Автори 5 проектів зібрали історико-культурологічний матеріал про найцікавіші місця маршрутів, а також продумали пересування груп.

19 Апреля 2018 год
Измаил Сегодня