Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

«Благовіст» в Ізмаїльській картинній галереї. ВИДЕО


В Ізмаїльській картинній галереї відкрилася традиційна весняна виставка робіт живопису, графіки та декоративно-прикладного мистецтва «Благовіст».  Це частина довгострокового проекту знайомства глядачів із творчістю сучасних художників українського Придунав'я.  

В експозиції представлено 48 робіт живопису і графіки, 62 предмета декоративно-прикладного мистецтва 27-ми майстрів з Рені, Ізмаїла і Кілії: Івана Шишмана, Володимира Дудника, Олени Андрєєвої  - Сичёвой, Раїси Кобзаренко-Коренёк, Валерії Левенцової, Олександра Кари і багатьох інших. 

Кожна робота показує нерозривний зв'язок весни з відродженням природи і головними християнськими святами - Благовіщенням і Великоднем, налаштовує на стан неповторного душевного підйому.  

Символом виставки можна назвати роботу «Благовіст» Віктора Коренька, члена НСХУ, викладача Одеської державної академії будівництва та архітектури.  Увага автор сконцентрував на образі ангела, який сповістив благу звістку жестом руки і ніжним квіткою лілії.  

Крім живопису і графіки звертають на себе увагу предмети декоративно-прикладної творчості студії «Талант»: м'які іграшки, магніти з полімерної глини з символікою міста, прикраси з бісеру, декупаж і багато іншого.  

Всі твори художників і майстрів нашого краю різні за мотивами, настрою і технікою виконання.  Об'єднує їх любов до життя і захоплення красою природи українського Придунав'я.  

Виставка працюватиме протягом місяця.  У ізмаїльчан є чудова можливість познайомитися з творами, виконаними з любов'ю до Бога і до чудового весняного свята!  


9 Апреля 2018 год
Читайте также:
Измаил Сегодня