Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

«День зустрічі птахів» в музеї Придунав'я. ВІДЕО


Днями в Ізмаїльському музеї Придунав'я пройшло традиційне свято «День зустрічі птахів», яке стало фіналом обласної природоохоронної акції «Пташиний дивосвіт», яка проходила в ізмаїльських школах з 19 по 25 березня.  За тиждень в навчальних закладах були проведені бесіди, перегляди фільмів, конкурси малюнків та плакатів, виставки пташиних будиночків.  

У цей день в музей прийшли переможці екологічних конкурсів з усіх шкіл міста,  і вихованці гуртка «Юний орнітолог» Станції юних натуралістів.  

Команди з трьох осіб від кожної школи відправилися в подорож-змагання по орнітологічним станціям.  Учасники повинні були дізнатися птицю по малюнку, відповісти на питання вікторини і згадати приказки про птахів.  

Оцінювало знання дітей журі, до якого увійшли директор музею Ольга Тирон, директор Станції юних натуралістів Лариса Острякова, інженер сектора екологічної безпеки ПрАТ «УДП» Тетяна Кукланова і завідувачка відділом природи музею Анжела Діденко.  

Настав час підбиття підсумків.  У конкурсі ерудитів перемогла команда ЗОШ №6, 2 місце - ЗОШ №2, №9 та №10, 3 місце - ЗОШ №4, №11, №16 та Ізмаїльський політехнічний ліцей.  

Переможцями в конкурсі шпаківень «Будуємо птахам дім» стали ЗОШ №4 та №11, 2 місце - ЗОШ №6, №10, №14, 3 місце - ЗОШ № 1, №2.  У загальному заліку місця розподілилися наступним чином - 1 місце - ЗОШ №6, 2 місце - ЗОШ №4, №10, №11, 3 місце - ЗОШ №14.  

У невеликому концерті взяли участь хореографічний колектив «Катюша» і вокалістка Ксенія Дорошенко.  

5 Апреля 2018 год
Измаил Сегодня