Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Виставка - ярмарок домашніх тварин і птахів. ВІДЕО


Днями в столиці Придунав'я пройшла VIII регіональна виставка-ярмарок домашніх тварин.  Організувало її «Ізмаїльське міськрайонне товариство любителів домашніх тварин і птахів». 

Погода завадила приїхати гостям з Молдови та міст Одеської області.  Цього разу в Чкаловському сквері зібралися заводчики міста і району, і гості з Болграда.  

Вони привезли різні породи пернатих, кроликів і нутрій.  Своїх вихованців демонстрували і собаківники. 

За живими експонатами із задоволенням спостерігали і дорослі, і діти.  Основне завдання подібних виставок - обмін досвідом і породами, виховання любові до домашніх тварин. 

У відвідувачів також була можливість придбати що-небудь до душі для свого подвір'я.  Хоча ціни, особливо на селекційні види, були не маленькі.  Так курка породи брама коштувала до 700 грн., голуби від 400 до 1000 грн.  Кроликів можна було придбати від 250 грн.  

Ізмаільчанін Ігор Ботнаренко голубівництвом захоплюється з дитинства.  Він розповів багато цікавого про своїх вихованців. 

Наступна виставка пройде 12 травня.  Також організатори обіцяють порадувати ізмаїльчан в День міста великим ярмарком, до якого починають готуватися вже зараз.

28 Марта 2018 год
Измаил Сегодня