Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В Ізмаїлі прівіталі нацгвардейцев. ВІДЕО


Вчора, 26 березня, на площі перед ізмаїльським Палацом культури ім.  Т. Г.Шевченка пройшло урочисте шикування гвардійців 4-го батальйону військової частини 3012 Національної гвардії України, а також демонстрація техніки та концерт військового оркестру. 

На торжестві, присвяченому Дню Національної Гвардії України, були присутні городяни, військовослужбовці, поліцейські, студенти та викладачі ВПУ  КГАВТ, а також журналісти місцевіх и регіональніх ЗМІ.  

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять бійців, які віддали своє життя за захист територіальної цілісності і незалежності української держави.  

Від імені керівніцтва міста заступник міського голови Сергій Баткілін подякував гвардійців за допомогу в підтрімці громадського порядку.  

Нагадаємо, з середи по неділю ввечері військовослужбовці патрулюють місто, а в денний час, спільно з поліцейськими, - територію Ізмаїльського центрального ринку.  СИНХРОН / Зі словами привітання до гвардійцям також звернулися начальник Ізмаїльського МВ поліції Роман Галкін, керівник Ізмаїльської міської прокуратури Олександр Сара, глава патрульної поліції Василь Коряк і інші офіційні особи . 

Присутність підрозділа Нацгвардії дозволило істотно підняти рівень громадського порядку в столиці Придунав'я.  Кращі бійці в урочистій обстановці були нагороджені грамотами, а деяким військовослужбовцям були присвоєні чергові військові звання.  

27 Марта 2018 год
Измаил Сегодня