Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В Измаиле в целях безопасности установят сотни видеокамер. ВИДЕО


На самому початку засідання виконкому Ізмаїльської міськради, 19 березня, міський голова Андрій Абрамченко вручив два ордери на квартири в рамках Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і малозабезпечених верств населення.

Потім було прийнято  звернення до міністра інфраструктури Володимиру Омеляну про продовження контракту з директором ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт» Андрієм Єрохіним за клопотанням профспілкової організації порту та показників роботи підприємства.  

Далі члени виконкому обговорили черговий проект в рамках Програми транскордонного співробітництва «Румунія-Україна 2014-2020» - «CBC-SAFETY - Попередження і боротьба з організованою злочинністю».  

Основною метою нового проекту є спільна розробка заходів щодо попередження та боротьби з організованою злочинністю і поліцейське співробітництво через транскордонні центри на румунсько - українському кордоні.  Співфінансування в рамках бюджету для Ізмаїла становить 10 відсотків.

Крім того, було прийнято рішення про об'єднання Дитячих спортивних шкіл №№ 1 і 2 в єдину спортшколу. 

Члени виконкому підтримали проекти всіх цих рішень одноголосно.  

20 Марта 2018 год
Измаил Сегодня