Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В Ізмаїлі привітали працівників ЖКГ. ВІДЕО


Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення в ізмаїльському Палаці культури ім.  Т. Г. Шевченка відбулися урочисті збори, присвячені цьому професійному святу. 

Міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко подякував присутнім за невтомну працю.  Адже чистота і затишок - перше, чим неодмінно захоплюються гості міста, - справа їх рук.  

В Ізмаїлі понад 3000 осіб працюють в цій галузі. Завдяки їх старанням наше місто з кожним роком стає все краще.  Ремонтуються дороги.  У наших будинках завжди є світло, вода, газ і тепло. 

Щороку з ранньої весни і до пізньої осені сквери и парки прікрашають вігадліві квіткові клумби.  За цією красою стоїть праця десятків робітників, а керує ними майстер з благоустрою парків, скверів та клумб КП «Житлосервіс-2» Надія Булгакова. 

Кращі двірники, газосварщики, слюсарі, водії, перукарі, інженери і працівники інших таких необхідних нам спеціальностей отримали грамоти та подарунки від Ізмаїльської міськради.

Профорганізатор Одеського обкому профспілок Ольга Сьоміна привітала присутніх з професійним святом і вручила почесні грамоти трударям ЖКГ і служб побуту. 

Рішенням виконкому Ізмаїльської міської ради виділено службове житло двом працівникам КП «Житлосервіс» Владиславу Ромащук і Наталії Чорнійчук. 

У яскравому святковому концерті виступили ізмаїльські таланти: Ксенія Дорошенко, Олеся Кичук, танцювальні ансамблі «Придунав'ї», «Радуга», «Ритм», «Дрім Денс» та інши. 

Багато добрих слів почули на свою адресу ізмаільчане - комунальники, чий високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи  - основа комфорту і гарного настрою городян.

19 Марта 2018 год
Читайте также:
Измаил Сегодня