Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

«Світ прекрасний і дивний» в Ізмаїльській картинній галереї. ВІДЕО


Днями в Ізмаїльській картинній галереї відбулося відкриття виставки двох членів Спілки художників Ізмаїла, двох моряків-романтиків - Сергія Сухініна і Бориса Мельникова.  

«Світ прекрасний і дивний» - так автори назвали вернісаж, який став справжнім гімном неповторній красі природи їх рідного Придунав'я. 

В одному з найбільших і світлих залів музею розмістилися понад 70 живописних робіт, різних за технікою виконання і розміру.  Їх об'єднують позитивний настрій, любов і доброта. 

На п'ятій персональній виставці Сергія в ІКГ (всього їх було понад 20) представлено 40 пейзажів.  Його картини завжди впізнавані і неповторні, адже виконані вони в техніці мелкопісного, гладкого «лессіровання» за допомогою тонких прозорих мазків з яскравим колоритом.  Їм властиве гармонійне поєднання реальності і казковості.  

Морські пейзажі, зображення улюблених тварин, натюрморти з дачними квітами у виконанні Бориса Мельникова захоплюють різноманітністю.  У кожній роботі присутне бачення навколишнього світу, яке він намагається донести до глядача за допомогою кистей і фарб.  Це друга персональна виставка автора в ІКГ.  

Своїми роботами талановиті ізмаїльські художники закликають людей жити в гармонії з природою, берегти життя в різних його проявах, щоденною працею робити його гідним.  

Ізмаільчане і гості міста встигли полюбити творчість своїх земляків.  Нова виставка повністю виправдала їх очікування.  

Органічним доповненням до виставлених полотен став невеличкий концерт, який підготували Марина Бажанова, Сергій Євдокимов і Сергій Арешкін.

27 Февраля 2018 год
Измаил Сегодня