Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

«Різдвяна казка» в Ізмаїльській картинній галереї.ВІДЕО


Днями в Ізмаїльській картинній галереї відкрилася виставка робіт учнів Дитячої школи мистецтв імені Сергія Малаховського під назвою «Різдвяна казка».  

Кращі малюнки і вироби вихованців образотворчого відділення ДШМ, якому в цьому році виповнюється 16 років, прикрасили стіни одного з найбільших і світлих залів музею.  Талановитими роботами прийшли помилуватися батьки юних художників, їх наставники і друзі.  

236 малюнків гуашшю, аквареллю, кольоровими олівцями, крейдою, 70 предметів декоративно-прикладного мистецтва стали своєрідним звітом понад 100 учнів за минулий 2017 рік.  

З відкриттям казкового вернісажу маленьких чарівників привітали викладачі Жанна Жеромська, Олена Мельниченко і Анастасія Попова.  Вони і самі беруть участь в художніх виставках, нагороджені почесними грамотами та дипломами за високий рівень викладацької роботи.  

У кожній роботі - дитяча віра в зимову казку і обдарованість юних майстрів, які з задоволенням займаються в школі мистецтв.  

Естафету свята підхопили вихованці музичного і театрального відділень Дитячої школи мистецтв: хор молодших класів школи «Капітошка», вокальний ансамбль старших класів «Мелодика», зразковий дитячий музичний театр «У Лукомор'я», вокалістки Олеся Кичук, Ліана Онищенко та багато інших.  

Юні артисти, співаки, музиканти ще раз довели які обдаровані діти живуть в українській Бессарабії.  А «Новорічна феєрія» обов'язково повториться наступної зими.  

6 Февраля 2018 год
Измаил Сегодня